تیــــم، اصـــل اساسی کســـب و کـار

کــمی درباره

فــرابیــن برنــد

شرکت فرابین برند فعالیت خود در حوزه مشاوره بازاریابی و تبلیغات و برندینگ را از سال 1397آغاز و به عنوان یکی از شرکت های مطرح این حوزه در حال ارائه خدمات می باشد. این شرکت تنها شرکت خدمات فناور حوزه علوم انسانی عضو شهرک علمی و تحقیقاتی استان اصفهان می باشد.

فعالیت عمده این شرکت در زمینه مشاوره و اجرای پروژه های تحقیقات بازار، برندسازی، تدوین و اجرای برنامه های جامع بازاریابی، منابع انسانی و تبلیغات و فروش  می باشد.

وجــه تمایز

فـــرابیــن برنـــد

آن چه که ما را در این حوزه متمایز کرده است، ابزارها و تکنیک های جدید و هوشمندانه ای است که در راستای ارائه خدمات به کسب و کارها بکار می گیریم. شناخت دقیق استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا و نوآور، و درک و لمس شرایط آنها، امکان ارائه خدمات بهینه به این طیف گسترده از کسب و کارها را نیز برای ما فراهم کرده است.

همچنین بهره گیری از ظرفیت های علمی و تجربی متخصصین و دانش آموختگان علوم مدیریتی و امکان ارائه سرویس ها و خدمات تخصصی از یک سو و تامین رضایت حداکثری مشتریان از سوی دیگر، ویژگی های متفاوتی است که خود باعث افزایش ظرفیت این شرکت در ایجاد تعاملات و ارتباطات مؤثر گردیده است.

هــک رشـــد،

ابـزاری نـــوین

هک رشد، فرآیند آزمایش و تجربه‌ی سریع شیوه‌های کارآمد رشد کسب‌و‌کار در حوزه‌های بازاریابی و توسعه‌ی محصول است. هک رشد یا خلق رشد به مجموعه‌ای از آزمایش‌ها و اقدامات معمول و غیرمعمول! بازاریابی گفته می‌شود که با هدف رشد دادن یک کسب‌وکار انجام می‌شوند.


ما با بهره گیری از تکنیک‌های هک رشد، سعی در پیاده سازی استراتژی‌هایی برای کسب ‌وکارهای نوپا داریم، تا با صرف کمترین هزینه، بیشترین مشتری یا کاربر را جذب آنها کنیم. این استراتژی‌ها برای هر کسب‌وکاری جذابیت بالایی دارد و رسیدن سریع‌تر به نقطه سربه‌سر و سپس، رشد روزافزون کسب‌ وکار در زمان کوتاه را تضمین می‌کند.

به بالای صفحه بردن