با فــرابـین بــرند راهتان روشن

مـا کـه هسـتیم؟!

شرکت فرابین برند فعالیت خود در حوزه مشاوره بازاریابی و تبلیغات و برندینگ را از سال 1397آغاز و به عنوان یکی از شرکت های مطرح این حوزه در حال ارائه خدمات می باشد. این شرکت تنها شرکت خدمات فناور حوزه علوم انسانی عضو شهرک علمی و تحقیقاتی استان اصفهان می باشد.

فعالیت عمده این شرکت در زمینه مشاوره و اجرای پروژه های تحقیقات بازار، برندسازی، تدوین و اجرای برنامه های جامع بازاریابی، منابع انسانی و تبلیغات و فروش  می باشد.

هک رشد که از جمله موضوعات به روز و بسیار کاربردی برای کسب و کارها می باشد، نیز از جمله موضوعاتی است که شرکت در آن به صورت جدی فعالیت می کند.

وجـه تمـایز مـا؟!

آن چه که ما را در این حوزه متمایز کرده است، ابزارها و تکنیک های جدید و هوشمندانه ای است که در راستای ارائه خدمات به کسب و کارها بکار می گیریم.

شناخت دقیق استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا و نوآور، و درک و لمس شرایط آنها، امکان ارائه خدمات بهینه به این طیف گسترده از کسب و کارها را نیز برای ما فراهم کرده است.

همچنین بهره گیری از ظرفیت های علمی و تجربی متخصصین و دانش آموختگان علوم مدیریتی و امکان ارائه سرویس ها و خدمات تخصصی از یک سو و تامین رضایت حداکثری مشتریان از سوی دیگر، ویژگی های متفاوتی است که خود باعث افزایش ظرفیت این شرکت در ایجاد تعاملات و ارتباطات مؤثر گردیده است.

امروزه نیازها، طرز فکر و برخورد مخاطب، به دلیل کم طاقتی، بی حوصلگی، راحت طلبی، تنوع طلبی و بی وفایی عوض شده است. همینطور شرایط بازار به دلیل وجود رقبای زیاد و محصولات متنوع، ایجاد کسب و کارهای استارت آپی، نوآور و چابک تغییر کرده است. همچنین تکنولوژی به دلیل همه گیرشدن موبایل، ظهور پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی، ارتباط بیشتر و بهتر با مشتری و امکان اعمال سریعتر تغییرات در فرآیندها نیز تغییر کرده است.

به تمام دلایلی که ذکر کردیم باید روش های ما نیز تغییر کنند. باید مخاطبان و انتظاراتشان را بهتر بشناسیم و به تناسب محصولات و خدمات عرضه نماییم. باید در کسب و کار خود از تکنولوژی و ابزارهای نوین، بهتر و بیشتر استفاده کنیم. در روش های بازاریابی و کانال های ارتباط با مشتریانمان تجدید نظر نماییم. در نهایت برای فروش بیشتر و سود پایدار باید مدیریت، تکنولوژی و بازاریابی را هوشمندانه تلفیق نماییم.

هک رشد، فرآیند آزمایش و تجربه‌ی سریع شیوه‌های کارآمد رشد کسب‌و‌کار در حوزه‌های بازاریابی و توسعه‌ی محصول است. هک رشد یا خلق رشد به مجموعه‌ای از آزمایش‌ها و اقدامات معمول و غیرمعمول! بازاریابی گفته می‌شود که با هدف رشد دادن یک کسب‌وکار انجام می‌شوند.
ما با بهره گیری از تکنیک‌های هک رشد، سعی در پیاده سازی استراتژی‌هایی برای کسب ‌وکارهای نوپا داریم، تا با صرف کمترین هزینه، بیشترین مشتری یا کاربر را جذب آنها کنیم. این استراتژی‌ها برای هر کسب‌وکاری جذابیت بالایی دارد و رسیدن سریع‌تر به نقطه سربه‌سر و سپس، رشد روزافزون کسب‌ وکار در زمان کوتاه را تضمین می‌کند.

با بهره ­گیری از نتایج جلسات مشاوره و با جمع­ بندی تحقیقات بازار و تحلیل کمی و کیفی داده­ ها و همچنین با بهترین و پربازده ­ترین شیوه ­های بازاریابی و تبلیغات با توجه به اهداف کسب و کارها، اقدام به تدوین برنامه جامع استراتژیک و اجرائی مشتریان می­ نماییم. همچنین جلسات زمانبدی شده منتورینگ جهت بررسی روند اجرایی برنامه­ ها و کمک به تسهیل آن، برگزارخواهیم نمود. ما برآنیم تا با تلاش در به‌کارگیری بهترین شیوه‌های ممکن، مشتریانمان را که شامل استارت آپ ها، کارآفرینان و سایر کسب و کارهای متوسط و بزرگ هستند، با ارائه راهکارهای مدیریتی در زمینه مدیریت هدفمند کسب و کار، مارکتینگ و برندینگ جهت افزایش فروش در کوتاه‌ترین زمان یاری نمائیم.

برندینگ (Branding) از مهمترین جنبه های هر کسب و کار است. برندینگ یعنی مشتری، شما و کسب و کارتان را به محصول یا خدمت و نام و نشان های مشابه دیگر ترجیح دهد و محصول یا خدمت شما اولین محصول یا خدمتی است که برای خرید انتخاب می کند.

تمام کسب و کارها برای رسیدن به نگرشی جامع و صحیح در مورد بازار (مشتری، محصولات و رقبا) نیاز به تحقیقات بازار در سطوح مختلف دارند. این بخش شامل الف) پایش مشتری، ب) پایش محیط رقابتی، ج) پایش رقبا، د) پایش محصولات مشابه، جایگزین و مکمل و … می­ باشد.

در این بخش علاوه بر مشاوره پژوهش بازاریابی، تحلیل آماری و آنالیز داده های بازاریابی و فروش، پژوهش­های بازاریابی و مدلسازی داده­ها نیز توسط نرم­افزارهای آماری صورت می­پذیرد.

فهرست