خدمات فرابین برند

دوره های یادگیری شرکتی

شرکت فرابین به پشتوانه برگزاری دوره های آموزشی به شرکت های دانش بنیان امکان ارائه خدمات یادگیری شرکتی را دارد.

تسهیل گر گرنت R&D

تسهیل گری فرآیند رفع نیاز فناورانه شرکت های دانش بنیان بابت برون سپاری موارد مورد نیاز آن ها برای توسعه محصول و خدماتشان

عارضه یابی و ارائه راهکارهای بهبود

فرایند عارضه‌یابی با رویکرد هک رشد توسط تیم فرابین انجام می گیرد که در نتیجه آن بهیود در زمینه های مختلف با حداقل هزینه صورت می گیرد.

پروژه های اقتصادی

انواع مختلف پروژه های اقتصادی نظیر: امکان سنجی، طرح توجیهی، مطالعات بازار و مدلسازی و بهینه سازی توسط اعضای تیم فرابین اجرا می گردد

اولویت های پژوهشی

تعیین اولویت‌های پژوهشی عمدتا بر اساس نیازهای بروز علمی، فنی و اقتصادی سازمان ها، انجام می شود و نتیجه آن می‌تواند به توسعه و پیشرفت کمک کند.

خدمات مشاوره ای

خدمات مشاوره‌ای ما قابل ارائه به انواع سازمان‌های دولتی و خصوصی، استارت آپ ها، کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ و هلدینگ‌ها می باشد.

وجه تمایز ما در ارائه خدمات

آن چه که ما را در این حوزه متمایز کرده است، ابزارها و تکنیک های جدید و هوشمندانه ای است که در راستای ارائه خدمات به کسب و کارها بکار می گیریم. شناخت دقیق استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا و نوآور، و درک و لمس شرایط آنها، امکان ارائه خدمات بهینه به این طیف گسترده از کسب و کارها را نیز برای ما فراهم کرده است.

همچنین بهره گیری از ظرفیت های علمی و تجربی متخصصین و دانش آموختگان علوم مدیریتی و امکان ارائه سرویس ها و خدمات تخصصی از یک سو و تامین رضایت حداکثری مشتریان از سوی دیگر، ویژگی های متفاوتی است که خود باعث افزایش ظرفیت این شرکت در ایجاد تعاملات و ارتباطات مؤثر گردیده است.

view-3d-space-rocket-model-min

هک رشد

ابزاری نوین

هک رشد، فرآیند آزمایش و تجربه‌ی سریع شیوه‌های کارآمد رشد کسب‌و‌کار در حوزه‌های بازاریابی و توسعه‌ی محصول است. هک رشد یا خلق رشد به مجموعه‌ای از آزمایش‌ها و اقدامات معمول و غیرمعمول! بازاریابی گفته می‌شود که با هدف رشد دادن یک کسب‌وکار انجام می‌شوند.


ما با بهره گیری از تکنیک‌های هک رشد، سعی در پیاده سازی استراتژی‌هایی برای کسب ‌وکارهای نوپا داریم، تا با صرف کمترین هزینه، بیشترین مشتری یا کاربر را جذب آنها کنیم. این استراتژی‌ها برای هر کسب‌وکاری جذابیت بالایی دارد و رسیدن سریع‌تر به نقطه سربه‌سر و سپس، رشد روزافزون کسب‌ وکار در زمان کوتاه را تضمین می‌کند.

پیمایش به بالا